24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

W sobotę 1 kwietnia New Balance otwiera swój największy w Polsce salon!

31-03-2023 15:03

Już w najbliższą sobotę marka New Balance otwiera swój największy salon w Polsce. Sklep będzie znajdował się w Złotych Tarasach, a z okazji otwarcia przez cały weekend można spodziewać się specjalnych gości i atrakcji.

 

Limitowane Sneakersy i coś dobrego dla środowiska

Oficjalne otwarcie nastąpi o godz. 9:00 w sobotę, 1 kwietnia. Pierwszy dzień weekendu będzie dedykowany modzie i sneakersom. W dniu otwarcia planowana jest ekskluzywna premiera limitowanego modelu JJJJound x New Balance 991 Made in UK (M991JA), co na pewno przyciągnie fanów sneakersów. Swoją obecność zapowiedziało wiele osób, które na pewno znacie z kanałów Social Media.

Przy okazji zakupów będzie można zrobić coś dobrego dla środowiska. Za każdy zakupiony stacjonarnie produkt ze zrównoważonej kolekcji green leaf New Balance posadzi jedno drzewo w ramach inicjatywy posadzimy.pl

 

Sport i zdrowie

Niedziela natomiast będzie dniem dedykowanym aktywności fizycznej i zdrowiu. Swoją obecność zapowiedział m.in. Leszek Klimas, który jak nikt inny potrafi pomagać dzieciom oraz ich rodzicom zmieniać nawyki żywieniowe i prowadzić aktywny tryb życia.

Pojawi się również Edyta Litwiniuk, dietetyczka i trenerka, która pomaga kobietom wydobyć ich ukryty potencjał.

Natomiast osoby szukające butów do biegania mogą liczyć na wyjątkowe doradztwo Mistrza Świata w triathlonie na dystansie Ironman ­– Marcina Koniecznego, zwanego MKONem.

 

Nowy salon New Balance będzie znajdował się na drugim poziomie Złotych Tarasów. Sklep otwarty będzie w sobotę od 9 do 22 oraz niedzielę od 9 do 21.