24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Atrakcje na 11. PZU Półmaratonie Warszawskim

30-03-2016 22:03

Niedzielę zaczynamy jeszcze przez 10:00 i na pełnym pozytywie! Nasi sponsorzy i partnerzy zadbali o dodatkowe niespodzianki dla Was przed startem i na trasie biegu. Nie musicie być pierwsi na mecie, by ustanowić nowy rekord Polski w pokonywaniu podbiegu, czy zarażaniu radością!

Rozgrzewka adidas

O 9:30 w nieopodal skrzyżowania Al. Ujazdowskich/Matejki rozpocznie się rozgrzewka adidas. Rozgrzewkę poprowadzą ex-tancerka i siatkarka, instruktor treningu funkcjonalnego Anna Fritz-Fabijanek, fizjoterapeutka i pasjonatka fitnessu Anna Michalik oraz trener personalny, instruktor fitnessu Piotr Dobrowolski.

 

adidas_Podbieg_FB_1200x628_2

Mistrzostwa Polski w Podbiegu Belwederska

19 kilometr trasy 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego to wymagający 400-metrowy podbieg ulicą Belwederską. adidas, sponsor techniczny biegu, aby zmobilizować biegaczy do szybkiego pokonania tej ostatniej przeszkody przed metą Półmaratonu organizuje nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Podbiegu.

Dwa dodatkowe punkty pomiarowe umieszczone na początku i na końcu podbiegu wskażą najszybszych w kategorii kobiet i mężczyzn. Warunkiem uczestnictwa w dodatkowej klasyfikacji jest posiadanie polskiego obywatelstwa i ukończenie półmaratonu w czasie poniżej 2 godzin i 10 minut. Zwycięzcy otrzymają buty ultra boost, zdobywcy drugiego miejsca buty supernova glide boost a osoby z najniższego stopnia podium torby sportowe adidas.
Zapraszamy do zabawy i kibicowania na ulicy Belwederskiej!

Regulamin Mistrzostw Polski w Podbiegu adidas dostępny na stronie: http://polmaratonwarszawski.com/regulamin/

 

SATURN-1200x1200

Wygraj deskorolkę Skymaster!

Kibicując wszystkim miłośnikom sportu, sieć sklepów z elektroniką użytkową SATURN postanowiła przyłączyć się do 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Jako partner wydarzenia zaplanowała dla biegaczy szereg atrakcji, oraz wyposażyła jego uczestników w funkcjonalne, termiczne rękawki biegowe, wchodzące w skład pakietu startowego. Zostały one uznane przez portal Polska Biega za gadżet roku!

Dla uczestników naszego Półmaratonu został również przygotowany specjalny konkurs, w którym nagrodzone osoby otrzymają deskorolki elektryczne Skymaster. W okolicach stacji metra Stadion Narodowy, na trzynastym kilometrze trasy, ustawiony zostanie fotoreporter, który wszystkim biegnącym w rękawkach zrobi zdjęcia. Następnie jurorzy wybiorą cztery najmocniej okazujące swój entuzjazm osoby.

Ale to nie jedyna okazja dzięki której można zdobyć deskorolkę elektryczną Skymaster! Wygrać może każda osoba która przed, w trakcie lub po biegu umieści na Facebooku, Twitterze lub Instagramie zdjęcie oznaczone hashtagiem #technologiapodkrecatempo przedstawiające pozytywne emocje i energię! Więcej informacji o konkursach znajdziecie na ulotkach w pakiecie startowym oraz na mecie 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Podziel się kilometrem

Organizowana przez PZU akcja polega na zachęcaniu Polaków do pomagania innym. Zgodnie z propagowanym hasłem, zadaniem każdej osoby, która odwiedzi strefę „Podziel się kilometrem”, będzie pokonanie przynajmniej jednego kilometra na mechanicznej bieżni, orbitreku lub rowerku. Za każdy przebiegnięty kilometr podczas 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego PZU przeznaczy 10 złotych na Fundację Synapsis. Do akcji włączyć się może absolutnie każdy. W tym roku akcja realizowana będzie w trakcie kilkunastu imprez związanych z bieganiem, sportem i zdrowym trybem życia.