24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ostatnie dni na zebranie kwoty minimalnej #BiegamDobrze

21-02-2022 17:02

Jeśli wybrałeś podczas rejestracji ścieżkę charytatywną i zamierzasz z nami pobiec w 16. Półmaratonie Warszawskim, a nie uzbieraliście jeszcze kwoty minimalnej 400 zł – to najlepszy moment na zrobienie czegoś dobrego dla siebie i dla innych!

Masz czas do 28 lutego. Działaj odważnie i z energią, a Twoja postawa będzie nagrodzona! Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

Pamiętaj, że nawet jeśli się nie uda, wszystkie zebrane środki i tak trafią do organizacji charytatywnej. W dowolnym momencie możesz również zrezygnować z dalszego prowadzenia zbiórki i przenieść swoje zgłoszenie do biegu ze „ścieżki charytatywnej” do „ścieżki tradycyjnej” poprzez wybranie odpowiedniej opcji w swoim profilu.

Dzięki Tobie i mocy akcji #BiegamDobrze zebraliśmy już 379 214 złotych, a licznik wciąż pnie się w górę!

Do #BiegamDobrze mają możliwość dołączenia także uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę. Termin zebrania kwoty minimalnej, gwarantującej uzyskanie pakietu startowego, mija w dniu 13 marca.