24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

14. Półmaraton Warszawski – Biegaj Dobrze

05-11-2018 15:11

W ostatnią niedzielę marca Warszawa będzie najbardziej rozbieganym miastem na świecie. Jeśli chcesz poczuć te emocje koniecznie zapisz się na 14. Półmaraton Warszawski.

ZAPISY

Wyjątkową atmosferę Półmaratonu Warszawskiego z pewnością tworzy akcja charytatywna #BiegamDobrze, do której może dołączyć każdy. Wystarczy, że zamiast tradycyjnej ścieżki zapisów wybierzesz ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Od początku akcji biegacze charytatywni uzbierali ponad 3 miliony złotych – zostań biegowym Bohaterem i pomagaj innym robiąc to co kochasz!

#BiegamDobrze krok po kroku

1. Podczas rejestracji wybierz jedną z 10 partnerskich organizacji, automatycznie założysz profil swojej zbiórki, za pomocą którego znajomi mogą wpłacać środki i wspierać Twój udział w biegu.

2. Poinformuj znajomych o swoim udziale w akcji, zachęć do wsparcia inicjatywy.

3. Po uzbieraniu 350 zł na koncie swojej zbiórki otrzymasz pakiet startowy od wspieranej organizacji, a uzbierane pieniądze trafią na jej konto. Czas na uzbieranie minimalnej kwoty – gwarantującej pakiet masz aż do 28 lutego. Kwota którą finalnie uzbierasz zależy tylko od Ciebie!

#BiegamDobrze to szereg przywilejów:
– otrzymujesz unikatowy, pomarańczowy numer startowy z logotypem wspieranej organizacji, dzięki temu wszyscy wiedzą, że #BiegaszDobrze
– otrzymujesz pakiet z koszulką
– pakiet startowy odbierasz w dedykowanym stoisku w Biurze Zawodów
– w Biurze Zawodów organizacja podziękuje Ci osobiście za wsparcie – otrzymasz miły upominek 🙂
– organizujemy specjalną strefę masaży po biegu oraz oddzielne depozyty

Spróbuj. Nic nie tracisz! 

PEŁNY REGULAMIN