24 marca 2024 / March 24th, 2024

Jak to działa? Krok po kroku

Zarejestruj się do udziału w półmaratonie wybierając ścieżkę charytatywną i wybierz jedną z 8 partnerskich organizacji dobroczynnych, której chcesz pomóc. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w półmaratonie.


Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą wyzwanie, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych. Sprawdź jakie przykładowe wyzwania realizowali nasi biegacze!


Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 400 zł  fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy  z unikalnym, pomarańczowym numerem startowym, a Twoja organizacja dołoży starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.


A jeśli się nie uda?

Nie ma takiej opcji! Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty w każdym momencie możesz zmienić ścieżkę rejestracji na tradycyjną, wnieść standardową opłatę i wziąć udział w zawodach.


Zobacz nasze filmy o Akcji #BiegamDobrze:

powrot