24 marca 2024 / March 24th, 2024

Akcja treningowa do 17. Półmaratonu Warszawskiego

Półmaraton Warszawski od lat mobilizuje tysiące osób do rozpoczęcia sezonu biegowego i postawienia sobie pierwszych celów treningowych. Jeżeli chcesz spełnić swoje biegowe marzenia – 26 marca spotkajmy się na starcie 17. Półmaratonu Warszawskiego. Niezależnie od tego, czy będzie to Twój pierwszy czy kolejny bieg – pomożemy Ci się do niego przygotować!

Wiadomo już, że wiosna wystartuje w Warszawie 26 marca 2023 r. Aby wystartować razem z nią w dobrej formie, trzeba się odpowiednio się do tego przygotować. Do biegu zostało niespełna 15 tygodni – to najwyższy czas, by na poważnie zacząć myśleć o treningu. Często jednak nasze biegowe plany nie dochodzą do skutku. Wydają się zbyt odległe, wymagają poszukiwania różnych informacji, pojawiają się pytania, jak trenować, ile biegać. Wątpliwości mają negatywny wpływ także na motywację.

Jednak tym razem będzie inaczej! Z pomocą przychodzą bowiem nasi eksperci i trenerzy Magazynu Bieganie. Wspólnymi siłami przyszykowaliśmy akcją treningową do 16. Półmaratonu Warszawskiego, w której każdy, od debiutanta po doświadczonego zjadacza kilometrów, znajdzie coś cennego dla siebie. Dostarczymy nie tylko konkretne narzędzia treningowe, ale także ekspercką wiedzę i sporą dawkę motywacji! Zapisz się na 17. Półmaraton Warszawski – to pierwszy ważny krok w drodze do celu.

 

TRENUJ Z PLANEM

Pierwszym z elementów akcji są plany treningowe przygotowane z myślą o osobach trenujących 3 i 4 razy w tygodniu. Plany zostały skomponowane w taki sposób, by korzystać z nich mogły osoby na różnym stopniu zaawansowania. Obejmują okres od 1 stycznia do 26 marca, jednak do treningu możesz dołączyć w dowolnym momencie.SPOTKAJMY SIĘ ONLINE

Jednak nasza akcja to coś więcej niż tylko rozpiski treningów. Zależy nam na tym, by przekazać Ci jak najwięcej cennej, eksperckiej wiedzy oraz wskazówek, których nie znajdziesz w żadnym planie treningowym. Porady te będą dotyczyć m.in. kwestii indywidualnego podejścia do treningów, stosowania poszczególnych środków treningowych, dokonywania zmian w treningu czy też taktyki na start w półmaratonie.

Gdzie szukać tych wskazówek? Przede wszystkim na naszej stronie, gdzie co tydzień będziemy publikować artykuły MagazynuBieganie.pl, które pomogą przygotować się do startu w półmaratonie zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym biegaczom. Co więcej, w co drugą środę zaprosimy Cię na live na Facebooku z udziałem ekspertów Magazyny Bieganie oraz gości specjalnych.


W GRUPIE SIŁA

Dobrze wiemy, że o końcowym sukcesie decyduje wiele czynników, zachęcamy Cię do dołączenia do specjalnej grupy na Facebook’u, w której również nie zabraknie cennych rad i wielu dawek motywacji. To miejsce, w którym swoimi poradami dzielić będą się nie tylko nasi eksperci, ale także inni, doświadczeni biegacze. Wszyscy bowiem mamy wspólny cel – 16. Półmaraton Warszawski. Członkowie grupy mogą wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania i odpowiadać na pytania innych oraz wzajemnie motywować się do treningów. W naszej społeczności obecni będą także eksperci portalu magazynbieganie.pl, którzy będą odpowiadać na Wasze pytania.


ODWAŻ SIĘ ZADEBIUTOWAĆ

To Twój debiut? Dla osób, które dopiero po raz pierwszy planują pokonać dystans półmaratonu, powstała specjalna STREFA DEBIUTANTA. W niej będą znajdować się kolejne treści opracowane z myślą o początkujących biegaczach, nawet takich, dla których 17. Półmaraton Warszawski będzie pierwszym w życiu startem w jakiejkolwiek biegowej imprezie. Nasze wskazówki pozwolą Ci krok po kroku dojść do upragnionego celu!

To co? Startujemy!